Menu Zamknij

Składane silosy do tworzyw sztucznych są przeznaczone do przechowywania mieszanek plastiku lub granulatów. Oferujemy zbiorniki o różnej pojemności, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model dopasowany do potrzeb Twojego gospodarstwa. Całość jest pokryta powłoką lakierniczą, która skutecznie chroni przed korozją. Silosy do tworzyw sztucznych z powodzeniem wykorzystuje się w przetwórstwie oraz magazynowaniu. Dlaczego warto zaufać firmie M-ROL? Korzystamy z nowoczesnej technologii, dlatego w ofercie znajdziesz silosy do granulatu o stabilnej konstrukcji. Wyróżnia je solidne wykonanie oraz trwałość, ponieważ wykorzystujemy tylko materiały wysokiej jakości. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat poszczególnych silosów. 


Silos składany SP6 o pojemności 6000kg

ParametrWartość
Pojemność [kg]6000
Ciężar własny [kg]710

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Inni oglądali również:

Silosy do tworzyw sztucznych – sposób na prawidłowe magazynowanie 

Magazynowanie tworzyw sztucznych wymaga odpowiednich warunków, które zabezpieczą towar przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W tej roli doskonale sprawdzą się silosy do granulatu od producenta maszyn rolniczych M-ROL, które są wygodne w użytkowaniu. Funkcjonalność maszyn i zbiorników od zawsze była dla nas priorytetem, dlatego przez lata zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Jednocześnie mamy świadomość, że gospodarstwo wymaga wielu kosztownych inwestycji. W związku z tym, nie rezygnując z jakości, zapewniamy konkurencyjne ceny silosów magazynowych

M-ROL – solidny producent maszyn rolniczych

Od 1974 roku dbamy o to, by nasze urządzenia ułatwiały i przyspieszały wykonywanie wszelkiego rodzaju prac. Decydując się na kupno silosu do tworzyw sztucznych od polskiego producenta M-ROL, zyskujesz:

  • solidny produkt w atrakcyjnej cenie,
  • fachowe doradztwo i pomoc wykwalifikowanej kadry,
  • dostęp do różnych form finansowania zakupu,
  • możliwość realizacji indywidualnych projektów.

Oferujemy również inne urządzenia dla przemysłu przetwórstwa takie jak profesjonalne mieszalniki tworzyw sztucznych. Jeśli szukasz więcej informacji, skontaktuj się z obsługą telefonicznie (+48 62 735 90 10) lub mailowo (mrol@mrol.com.pl). 

Polecamy również:


Galeria: