Menu Zamknij

Natłuszczanie paszy dla trzody chlewnej jest prostym sposobem na zwiększenie wartości energetycznej pokarmu. Polska firma M-ROL to producent maszyn rolniczych, które ułatwiają pracę w gospodarstwie. Natłuszczarka do paszy to bezpieczny sposób na wzbogacenie jedzenia dla zwierząt hodowlanych, które zwiększy ich przyrost. Jest to urządzenie, które współpracuje z mieszalnikami, dlatego jest istotnym elementem linii do przygotowania paszy. Zapewnia odpowiednie dozowanie tłuszczu roślinnego lub zwierzęcego, dzięki czemu pokarm zyskuje lepszą konsystencję i mniej pyli. Warto pamiętać, że natłuszczanie paszy jest istotne dla prawidłowego żywienia trzody chlewnej, szczególnie obecnie, kiedy część zwierząt ma mniejszą zdolność pobierania jedzenia. Sprawdź ofertę polskiego producenta maszyn M-ROL. 


Natłuszczarka:

ParametrWartość
Pojemność zbiornika [l]300
Wydajność pompy [l/min]11-13
Moc silnika [kW]0,55
Masa własna [kg]130

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Natłuszczarka do paszy M-ROL – skuteczne wsparcie żywienia trzody chlewnej

Natłuszczarka to dobra inwestycja w gospodarstwo, ponieważ pozwala zwiększyć wartość energetyczną paszy. Tłuszcz stanowi dobre źródło energii, które zwierzęta są w stanie łatwo przyswoić. Dlaczego warto kupić natłuszczarkę do paszy od M-ROL?

  • zapewniamy konkurencyjne ceny
  • produkujemy sprzęt z materiałów wysokiej jakości
  • umożliwiamy różne formy finansowania natłuszczarki
  • posiadamy kompetentną kadrę, która doradza w trzech językach (polski, angielski, rosyjski)
  • zapewniamy dostęp do części zamiennych
  • realizujemy również projekty indywidualne po wcześniejszej konsultacji
  • jesteśmy obecni na rynku od 1974 roku i od tego czasu konsekwentnie zdobywamy zaufanie naszych klientów

Natłuszczarka paszy producenta M-ROL pozwoli zwiększyć efektywność w Twoim gospodarstwie. Szukasz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z naszą kadrą telefonicznie (+48 62 735 90 10) lub mailowo (mrol@mrol.com.pl). Sprawdź również mieszalniki pasz, które są niezbędne do pracy natłuszczarki. 

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: