Menu Zamknij

M-ROL to polski producent maszyn ze stali kwasoodpornej takich jak mieszalniki paszowe do prawidłowego przygotowania mieszanek pasz treściwych. Dokładne wymieszanie komponentów pozwala bowiem uzyskać jednorodną paszę odpowiednią dla różnych zwierząt hodowlanych. Jako profesjonalny producent maszyn ze stali kwasoodpornej oferujemy konstrukcję spawaną, wykonaną z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu urządzenie jest wytrzymałe. Ruchoma część jest osadzona na łożyskach tocznych. Mieszalniki są wyposażone w odpylanie górne, ale możesz również zamówić mieszalnik z odpylaniem bocznym. Oferta obejmuje urządzenia o różnej pojemności, dzięki czemu można dopasować produkt do rozmiaru gospodarstwa. 


Mieszalnik pasz sypkich ze stali kwasoodpornej H037/1 o pojemności 750kg

ParametrWartość
Pojemność [kg]750
Pojemność [l]1310
Wysokość [mm]2100
Średnica [mm]1500
Czas mieszania [min]25
Moc silnika [kW]2,2

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Mieszalniki nierdzewne od polskiego producenta

Stosowanie nowoczesnej technologii umożliwia produkcję urządzeń funkcjonalnych i jednocześnie prostych w obsłudze, co jest naszym priorytetem. Oferujemy wydajne mieszalniki nierdzewne, dzięki którym wzrośnie efektywność Twojej pracy. Wykonane ze stali kwasoodpornej urządzenia są wyjątkowo wytrzymałe i nie wymagają kosztownej konserwacji. Dzięki temu masz pewność, że zakup mieszalnika nierdzewnego jest inwestycją na długie lata. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu.

M-ROL – rozwiązania z myślą o rolnikach

M-ROL to sprawdzony producent maszyn rolniczych. Od początku istnienia firmy szukamy rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą wykonywanie pracy w gospodarstwie. Jednocześnie dbamy o to, by ceny nadal były konkurencyjne, ponieważ wiemy, jak kosztowne bywa rolnictwo. Nasze mieszalniki pasz produkowane są z materiałów takich jak stal nierdzewna, aby zapewnić maksymalną trwałość urządzeń. Współpracując z M-ROL zyskujesz między innymi:

  • swobodny dostęp do części zamiennych,
  • fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem,
  • sprzęt trwały, ale prosty w obsłudze,
  • pomoc w finansowaniu zakupu mieszalnika kwasoodpornego.

Jesteśmy rozpoznawalną marką nie tylko na rynku krajowym, ale również czeskim, węgierskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Zależy nam jednak na ciągłym rozwoju, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych klientów.

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: