MROL - Maszyny Rolnicze

AKTUALNOŚCI

konkurs 45

W tym roku nasz firma M-ROL obchodzi 45 lecie.

Z okazji tej przygotowaliśmy konkurs w którym to do wygrania są aż 4 Przenośnik ślimakowe czerpiące T401/1 o średnicy Ø 110mm i długości 4m w zestawie z podstawa dwukołową.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad konkursu zawarte są w regulaminie, który znajduje się tutaj --> Regulamin konkursu 45 lat M-ROL.pdf.

Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie (tylko dla osób, które zakupiły sprzęt u naszego dystrybutora) znajdują się tutaj --> Zgłoszenie do konkursu 45 lat MROL.pdf.

Śpieszcie się... najbliższe losowanie pierwszego przenośnika już 1 kwietnia.

Życzymy powodzenia!

Previous Next

Szanowni Państwo. Informujemy iż 2 tura konkursu „45 lat MROL” została zakończona. Nagrodę w formie przenośnika ślimakowego wygrał Pan GRZEGORZ z miejscowości CIECHANOWIEC! Panu Grzegorzowi serdecznie gratulujemy, pozostałych Państwa serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych turach konkursu. Więcej informacji na temat konkursku znajdziecie tutaj: https://mrol.com.pl/aktualnosci/156-konkurs-z-okazji-45-lecia-firmy.

Previous Next

Szanowni Państwo. Informujemy iż 1 tura konkursu „45 lat MROL” została zakończona. Nagrodę w formie przenośnika ślimakowego wygrał Pan DARIUSZ z miejscowości POPŁAWY! Panu Dariuszowi serdecznie gratulujemy, pozostałych Państwa serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych turach konkursu. Więcej informacji na temat konkursku znajdziecie tutaj: https://mrol.com.pl/aktualnosci/156-konkurs-z-okazji-45-lecia-firmy.

Previous Next

Przejmie informujemy, że od dnia 15 do 30 uruchomiona została promocja wiosenna. Atrakcyjne ceny!!! O szczegóły zapytaj naszych hanlodwców.

Previous Next

W dniach 02 - 03 Marca gościliśmy wraz ze swoimi urządzeniami, na targach rolniczych AGRO - PARK w Lublinie.  Prezentowaliśmy między innymi: mieszalnik, rozdrabniacz, dmuchawę, przenośnik pneumatyczny do zboża, przenośnik ślimakowy.

©2019 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search