MROL - Maszyny Rolnicze

konkurs 45

W tym roku nasz firma M-ROL obchodzi 45 lecie.

Z okazji tej przygotowaliśmy konkurs w którym to do wygrania są aż 4 Przenośnik ślimakowe czerpiące T401/1 o średnicy Ø 110mm i długości 4m w zestawie z podstawa dwukołową.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad konkursu zawarte są w regulaminie, który znajduje się tutaj --> Regulamin konkursu 45 lat M-ROL.pdf.

Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie (tylko dla osób, które zakupiły sprzęt u naszego dystrybutora) znajdują się tutaj --> Zgłoszenie do konkursu 45 lat MROL.pdf.

Śpieszcie się... najbliższe losowanie pierwszego przenośnika już 1 kwietnia.

Życzymy powodzenia!

Gorączka promocji i rabatów dotarła również do nas.

Mamy dla Was specjalną ofertę na black firday i cyber monday! Kupując linię do produkcji paszy, w której w skład wchodzi conajmniej mieszalnik, rozdrabniacz i waga, właśnie to ostatnie urządzenie (wagę) otrzymacie o 25% taniej.

Promocja trwa od piątku 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Przy składaniu zamówienia należy podać hasło BLACKFIRDAY!

Jak co roku we wrześniu podpoznańskie Bednary gościć będą największą imprezę rolniczą w kraju - AGRO SHOW 2018, organizowaną przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wszystkich posiadaczy sprzętu M-ROL zapraszamy do udziału w FOTO konkursie.

Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie podczas pracy sprzętu naszej produkcji i podesłać na naszego messengera. Najlepsze fotki trafią do wielkiego finału.

Wygra zdjęcie najwyżej ocenione przez głosujących. Nagrodą główna jest odzież naszej marki.

Życzymy miłej zabawy!

 

Regulamin tutaj

nasz fanpage tutaj

©2019 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search