Menu Zamknij

Zasady przetwarzania danych osobowych

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., ul. Strzelecka 45 B, 63-430 Odolanów.

SKĄD POSIADAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Twoje dane osobowe pozyskujemy przede wszystkim od Ciebie. Swoje dane podajesz nam podczas zapisując się na newsletter na naszej stronie internetowej, biorąc udział w konkursach, składając zapytanie odnośnie naszej oferty, podczas rozmowy z naszym doradcą lub w serwisach w których wystawiane są nasze oferty jak Allegro czy Otomoto. Dodatkowe dane osobowe, dotyczące np. Twojego adresu zamieszkania lub Twojego numeru NIP, otrzymujemy od Ciebie w związku z realizacją transakcji sprzedaży urządzeń czy obsługi reklamacji.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Twoje dane wykorzystujemy do obsługi zamówień i zapytań jakie nam składacz i całego procesu po sprzedażowego jakim jest informowanie o użytkowaniu maszyn czy też obsługa reklamacji.

Przetwarzamy je także w celach marketingowych, co oznacza w szczególności promowanie naszej oferty produktów oraz usług. W ramach naszego marketingu chcemy móc prezentować na naszej stronie dopasowane do Twoich zainteresowań oferty oraz promocje. W tym celu dokonujemy czynności profilowania, które jednak w żadnym przypadku nie będzie miało wpływu na Twoje prawa lub wolności, ani nie będzie w inny podobny sposób na Ciebie wpływać.

Dodatkowo, o ile wyrazisz odrębną zgodę na otrzymywanie Newsletter, informację SMS lub na komunikację handlową drogą elektroniczną lub telefoniczną, będziemy wykorzystywać Twój adres e-mail oraz numer telefonu w celu komunikowania oferty handlowej.

W JAKIM ZAKRESIE PRZETWARZAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Przetwarzamy Twoje dane w następującym zakresie 

1) imię i nazwisko

2) nazwa firmy (jeżeli ją prowadzisz)

3) adres zamieszkania

4) adresy dostaw

5) numer NIP (jeżeli prowadzisz firmę)

6) adres e-mail

7) numer telefonu

8) płeć

9) historia transakcji

10) Twój bank i numer rachunku bankowego, z którego dokonywałeś płatności

11) twój podpis

12) informacje o sposobie korzystania przez Ciebie z naszej strony (jeżeli wyrazisz zgodę na pliki cookies*)

13) numer IP, z którego komunikujesz się z naszym serwisem

14) dane pochodzące z publicznie dostępnych źródeł

15) twoje reklamacje

16) twoje opinie

17) dodatkowe informacje o sobie, które mogłeś zawrzeć w korespondencji e-mail lub które mogłeś podać w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym przedstawicielem

18) udzielone przez Ciebie zgody.

KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Twoje dane przekazujemy tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do zrealizowania zamawianych przez Ciebie świadczeń i do realizacji naszych działań informujących Ciebie o ofercie handlowej firmy. Wykorzystując takie narzędzia marketingu jakie dają nam operatorzy przekazujemy im Twoje dane tylko by móc się z Tobą lepiej skomunikować. Do tych działań wykorzystujemy takie narzędzia jak Facebook, Google, SMS API, Freshmail, Fasttony.

JAKIE ZGODY ZBIERAMY?

W ramach naszej codziennej praktyki zbieramy następujące zgody:

1) zgoda na otrzymywanie newsletter drogą elektroniczną, obejmującego informacje o nowościach produktowych, naszych ofertach, przecenach, akcjach promocyjnych itd.

2) zgoda na komunikowanie się drogą elektroniczną lub telefoniczną – obejmuje informowanie o nowościach produktowych, naszych ofertach, przecenach, akcjach promocyjnych, oferowanie usług doubezpieczenia i innych.

3) inne zgody na otrzymywanie newsletter i komunikację telemarketingową – w ramach realizowanych akcji promocyjnych.

Jeżeli wyraziłeś zgodę, masz prawo wycofać ją w dowolnej chwili pisząc mail na adres kadry@mrol.com.pl