Menu Zamknij

Sterowniki automatyczne

Automatyczne sterowniki dla rolnictwa umożliwiają tworzenie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta – od pojedynczych urządzeń do rozbudowanych linii technologicznych. Nowoczesne rolnictwo wymaga stosowania odpowiednich narzędzi, o czym wie każdy, kto dba o rozwój własnego gospodarstwa. Nie bez znaczenia są także rosnące oczekiwania klientów, dotyczące jakości produktów. Oferujemy profesjonalne sterowniki dla rolnictwa, które pomagają zwiększyć efektywność pracy poprzez budowę systemów sterowania. M-ROL to firma z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala rolnikom proponować najlepsze rozwiązania. Mając na uwadze ograniczony czas klientów, zapewniamy kompleksową realizację inwestycji.  


Sterownik automatyczny w wersji podstawowej:

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Urządzenia sterujące dla rolnictwa – automatyzacja gospodarstwa

Nasze urządzenia sterujące dla rolnictwa współpracują z maszynami M-ROL, dzięki czemu możesz usprawnić pracę w całym gospodarstwie. To niezwykle wygodne rozwiązanie pozwala intuicyjnie, ale w bezpieczny sposób obsługiwać maszyny. Obawiasz się, że dużo czasu poświęcisz na naukę obsługi urządzenia? Produkujemy sterowniki dla rolnictwa proste w obsłudze, aby nie komplikować dodatkowo rytmu pracy. Sprzęt umożliwia automatyczne oraz ręczne sterowanie maszynami takimi jak mieszalniki pasz czy rozdrabniacz bijakowy ssąco-tłoczący, waga czy automatyczny rozdzielacz 5-drogowy. 

M-ROL – firma, która rozumie potrzeby rolnictwa

Dobry producent maszyn rolniczych powinien podążać za klientem, odpowiadać na jego potrzeby i kompleksowo realizować zamówienia. Dlaczego tak uważamy? Klienci cenią proste rozwiązania i nie chcą tracić czasu na zbędne czynności. My to doskonale rozumiemy, ponieważ prowadzenie jakiegokolwiek biznesu jest czasochłonne. Współpraca z M-ROL oznacza:

  • kompleksową obsługę: od sprzedaży, poprzez projektowanie rozwiązań zgodnie z potrzebami klienta, aż po profesjonalny montaż oraz uruchomienie maszyn i urządzenia sterującego dla rolnictwa,
  • wykwalifikowaną kadrę, która doradza w trzech językach – polski, angielskim i rosyjskim,
  • łatwe w obsłudze i proste konstrukcje,
  • stały dostęp do części zamiennych,
  • wsparcie polskiej produkcji.

Elektronika dla rolnictwa to skuteczne wsparcie dla gospodarstwa, w które naprawdę warto inwestować. 

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: