MROL - Maszyny Rolnicze

M-ROL sp. z o.o. Sp. k.

Działa na rynku produkując maszyny i urządzenia dla rolnictwa już od 1974 roku.
Na przestrzeni tych lat zaufało nam tysiące osób. Poprzez te lata zwiększaliśmy i unowocześnialiśmy swoją ofertę. Jesteśmy najstarszym polskim producentem mieszalników do pasz.
To wszystko oraz nasza rzetelność gwarantują Państwu pewność, że otrzymujecie produkt nowoczesny, niezawodny oraz prosty w obsłudze. Pomimo tak długiego okresu działalności nadal każdego klienta traktujemy jak pierwszego i najważniejszego.
M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Strzelecka 45 B
63-430 Odolanów
NIP: 622-18-18-363   REGON: 250652542

Firma M-ROL Sp. z o. o. sp. k.  swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Od początku swojej działalności jest przedsiębiorstwem prywatnym produkującym asortyment dla sektora rolniczego. Od 2018 roku rozpoczęliśmy produkcję maszyn u urządzęń dla recyklingu. Założycielem firmy był Bronisław Zawidzki – ojciec późniejszych właścicieli (Prezes Paweł Zawidzki oraz v-ce Prezes Michał Zawidzki).
Pod koniec 2018 roku Prezes firmy Paweł Zawidzki wykupił wszystkie udizały, stając się jedynym właścicielem firmy.

Od początku lat 90-tych maszyny i urządzenia firmy  „M-ROL” stawały się coraz bardziej rozpoznawalną marką nie tylko na rynku polskim ale i czeskim, węgierskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim gdzie spółka jest liderem branży.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy na co wpływ miało wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, dbałość o solidne wykonania oraz konkurencyjna cena pojawiła się nowa gama produktów w formie mieszalników do pasz sypkich, przenośników ślimakowych, rozdrabniaczy ssąco tłoczących.

Do dnia dzisiejszego zaufało nam tysiące klientów i dążymy do tego aby ta liczba wciąż rosła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na stronie.

Nasze wyróżnienia:

gazele23.jpg
images.jpg
firmagodnazaufania.png
45-lecie.jpg

W 2019 roku firma M-ROL obchodzi 45-lecie swojej działalności. Z okazji tej pragniemy wszystkim naszym obecnym oraz przyszłym klientom oraz współpracownikom życzyć następnych 45 lat sukcesu z nami.

Prezes M-ROL Paweł Zawidzki

 

©2019 M-ROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. All Rights Reserved.

Search