Menu Zamknij

Własna waga do bydła daje pewność i wygodę, ponieważ masz dostęp do wiarygodnych informacji na temat danej sztuki. Po demontażu klatki może być wykorzystana między innymi do ważenia zboża w workach. Elektroniczna waga inwentarzowa marki M-ROL to urządzenie wysokiej jakości, ponieważ na każdym etapie produkcji wykorzystujemy odpowiednie materiały. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny. Waga do bydła składa się z czujników tensometrycznych, wyświetlacza oraz platformy w formie klatki, którą w prosty sposób można zdemontować. Ważąc zwierzęta przed sprzedażą, masz pewność, ile dana sztuka rzeczywiście waży. Producent maszyn rolniczych M-ROL nieprzerwanie od 1974 roku produkuje sprawdzone urządzenia rolnicze, dzięki którym możliwe jest zwiększenie wydajności w gospodarstwie. Sprawdź wagi inwentarzowe z naszej oferty.


Elektroniczna waga inwentarzowa TYP WG-02 dla trzody

ParametrWartość
Maksymalna zdolność ważenia [kg]600
Długość [mm]1500
Szerokość [mm]800
Wysokość [mm]1150
Zasilanie [Hz]230V/50
Zakres temperatur otoczenia [°C]od -10 do +40
Dokładność [kg]0,2

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Elektroniczna waga inwentarzowa TYP WG-02/1 dla bydła

ParametrWartość
Maksymalna zdolność ważenia [kg]2500
Długość [mm]2000
Szerokość [mm]1000
Wysokość [mm]1200
Zasilanie [Hz]230V/50
Zakres temperatur otoczenia [°C]od -10 do +40
Dokładność [kg]0,2

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


M-ROL – polski producent wag inwentarzowych

Posiadanie własnej wagi do bydła lub trzody to przede wszystkim pewność, że nikt Cię nie oszuka. Dlaczego warto wybrać sprzęt marki M-ROL? Oferujemy wagi inwentarzowe o stabilnej konstrukcji, co ma kluczowe znaczenie podczas ważenia poruszających się zwierząt. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie. W przeciwieństwie do mechanicznych, elektroniczne wagi inwentarzowe dają więcej możliwości takich jak rejestracja wyników. Sprzedajesz większe partie bydła lub trzody chlewnej? Zdecydowanie warto zainwestować w elektroniczną wagę inwentarzową – tym bardziej, że oferujemy sprzęt w atrakcyjnej cenie. Jest to także dobry sposób na zaoszczędzenie czasu, który w hodowli jest na wagę złota.  

Co zyskujesz wybierając markę M-ROL?

M-ROL to polski producent wag inwentarzowych o wieloletnim doświadczeniu w branży rolniczej i hodowlanej. Od samego początku przykładamy wagę do rozwoju technologii i wykorzystujemy materiały wysokiej jakości. Tylko dzięki temu, jesteśmy w stanie osiągnąć efekt, który zadowoli nie tylko nas, ale również najbardziej wymagających klientów. Produkujemy mieszalniki do pasz i wagi inwentarzowe do bydła oraz trzody, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także niekorzystne warunki atmosferyczne. Tworzymy proste konstrukcje, dzięki czemu maszyny rolnicze marki M-ROL są łatwe w obsłudze i konserwacji. Wybierając polskiego producenta, zyskujesz:

  • dostęp do części zamiennych,
  • sprzęt wysokiej jakości, który będzie służyć przez lata,
  • możliwość doboru odpowiedniego dla Ciebie finansowania wagi dla bydła (po wcześniejszej konsultacji z naszym pracownikiem),
  • konkurencyjne ceny,
  • dostęp do profesjonalnych porad udzielanych przez wykwalifikowaną kadrę,
  • kompleksową obsługę wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu,
  • możliwość realizacji indywidualnych zamówień.

W ten sposób wspierasz też polską gospodarkę. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat elektronicznej wagi do bydła lub trzody? Zapraszamy do mailowego (mrol@mrol.com.pl) lub telefonicznego (+48 62 735 90 10) kontaktu z naszą obsługą. 

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: