Menu Zamknij

Gniotowniki

Gniotownik do ziarna jest przeznaczony do zgniatania wszystkich rodzajów zbóż i roślin strączkowych. Polski producent maszyn rolniczych M-ROL oferuje wysokiej klasy urządzenia rolnicze, które mają za zadanie zwiększyć wydajność gospodarstwa. Zapewniamy kompleksową obsługę, ponieważ wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również rzetelnym doradztwem, montażem i uruchomieniem sprzętu rolniczego. Gniotownik do ziarna umożliwia uzyskanie paszy najwyższej jakości, a dopracowana przez nas technologia zgniatania zboża zapewnia wysoką przyswajalność pokarmu (większa przyswajalność o 20% w stosunku do ziarna śrutowanego). Niższa temperatura sprawia, że nie niszczy się białko zawarte w ziarnach, a jednocześnie zachowane jest minimalne zużycie energii elektrycznej. 


Gniotownik ZH 122:

ParametrWartość
Moc silnika [kW]7,5
Ilość walców2
Szerokość walców [mm]300
Średnica walców [mm]240
Długość / szerokość / wysokość [cm]150/65/160
Wydajność [t/h]ok. 2

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE : nogi regulowane, stalowe walce zgniatające z nacięciami, separator magnetyczny zabezpieczający przed metalowymi elementami, mechaniczna regulacja szczeliny roboczej, mechaniczna regulacja dozowania ziarna, wyłącznik przeciążeniowy.


Gniotownik ziarna w Twoim gospodarstwie

Dlaczego warto kupić zgniatacz ziarna? Dzięki niemu wzrasta o 20%  przyswajalność paszy (w stosunku do ziarna śrutowanego), dlatego należy spodziewać się większych przyrostów wagi zwierząt hodowlanych. M-ROL produkuje gniotownik do ziarna o prostej konstrukcji, którą łatwo obsłużyć i konserwować. Dodatkową zaletą jest niskie zużycie mocy. Standardowe wyposażenie zawiera:

  • regulowane nogi,
  • stalowe walce zgniatające z nacięciami,
  • separator magnetyczny, który zabezpiecza przed metalowymi elementami,
  • mechaniczną regulację szczeliny roboczej,
  • mechaniczną regulację dozowania ziarna,
  • wyłącznik przeciążeniowy. 

Profesjonalny zgniatacz do ziarna to świetna inwestycja w rozwój gospodarstwa oraz dzięki wykorzystaniu odpowiedniej technologii, minimalne ryzyko awarii. Jednocześnie dbamy o to, by zapewnić komfort podczas korzystania z naszych urządzeń rolniczych.

Gdzie kupić gniotownik do zboża? 

M-ROL to uznany na rynku polski producent maszyn rolniczych takich jak gniotownik ziarna czy mieszalniki pasz, które poprawiają efektywność pracy w gospodarstwie. Oferujemy sprzęt w atrakcyjnych cenach, dlatego warto zdecydować się na inwestycję. Nasze maszyny charakteryzują się funkcjonalną konstrukcją, która ułatwia i przyspiesza wykonywanie zadań. Dlaczego jeszcze warto wybrać M-ROL?

  • zapewniamy dostęp do części zamiennych
  • oferujemy różne możliwości finansowania, które można skonsultować z naszym pracownikiem,
  • zaufanie naszych klientów odzwierciedlają liczne nagrody i wyróżnienia, w tym certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • na życzenie klienta realizujemy indywidualne projekty

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zgniatacza ziarna lub innych maszyn rolniczych, skontaktuj się z nami za pomocą telefonu (+48 62 735 90 10) lub mailowo (mrol@mrol.com.pl).

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: