Menu Zamknij

Elektroniczna waga pod mieszalnik służy do ustalenia odpowiednich proporcji ziarna do rozdrobnienia oraz ważenia mieszanki znajdującej się w urządzeniu. Znajomość dokładnej wagi jest w rolnictwie bardzo ważna, dlatego warto zadbać o profesjonalny sprzęt. Waga pod mieszalnik M-ROL posiada trzy czujniki i zdolność ważenia towaru nawet do 6000 kg. Co sprawia, że warto kupić nasze urządzenia rolnicze? Oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wszystkie maszyny są proste w obsłudze oraz wyjątkowo trwałe. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na obszerną wiedzę w zakresie rolnictwa, dlatego rekomendujemy zakup elektronicznej wagi pod mieszalnik pasz. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które usprawni pracę w gospodarstwie. 


Waga elektroniczna 3-czujnikowa WG01/2:

Waga elektroniczna 3-czujnikowa
ParametrWartość
Maksymalna zdolność ważenia [kg]do 6000
Zasilanie230V / 50Hz

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Waga pod mieszalnik pasz – udogodnienie dla rolników

Oferowane przez producenta maszyn rolniczych M-ROL wagi pod mieszalniki można wykorzystać jako element składowy linii do przygotowania paszy. Jest to dodatkowe udogodnienie w gospodarstwie, co pozwala zautomatyzować wykonywaną pracę i zwiększyć efektywność. Dlaczego warto wybrać wagę elektroniczną? Wielu rolników wskazuje na to, że jest to rozwiązanie wygodniejsze od wagi manualnej. Gwarantuje też większą dokładność podczas ważenia ziarna lub przygotowanej paszy. Waga elektroniczna pod mieszalnik M-ROL to solidny produkt wykonany z materiałów wysokiej jakości. 

Urządzenia rolnicze M-ROL – dlaczego warto? 

Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych urządzeń rolniczych takich jak rozdrabniacz bijakowy czy waga pod mieszalnik. Od 1974 roku konsekwentnie zdobywamy zaufanie naszych klientów, co potwierdza między innymi certyfikat “Firma Godna Zaufania”. Naszą ofertę wyróżniają:

  • konkurencyjne ceny,
  • prosty w obsłudze sprzęt wysokiej jakości,
  • kompleksowa i fachowa obsługa klienta,
  • profesjonalny montaż sprzętu i pomoc w jego uruchomieniu,
  • długa żywotność wag pod mieszalniki oraz pozostałych urządzeń. 

Szukasz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu mailowego (mrol@mrol.com.pl) lub telefonicznego (+48 62 735 90 10). 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą – mieszalniki pasz. Zapraszamy!

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: