Menu Zamknij

Automatyczny rozdzielacz ssący umożliwia sprawny transport składników paszowych do rozdrabniacza bijakowego ssąco-tłoczącego. Jest to urządzenie produkcji M-ROL, firmy o wieloletnim doświadczeniu w branży rolniczej, która oferuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Jakość naszej pracy potwierdza sukces na rynkach czeskim, węgierskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Oferujemy pięciodrogowy automatyczny rozdzielacz ssący. Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez elektroniczny dozownik wagowy lub przy pomocy przycisków sterowniczych. Istnieje wygodna opcja automatycznego załączania i wyłączania rozdrabniacza po zakończeniu pracy. Urządzenie można wykorzystać jako element składowy linii do przygotowania paszy.


Automatyczny rozdzielacz 5-cio drogowy AR5D:

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Niezawodny automatyczny rozdzielacz ssący

Automatyzacja rolnictwa jest dzisiaj czymś oczywistym, dlatego zrozumiałe jest, że szukasz rozwiązań łatwych w obsłudze, które nie nadwyrężą Twojego budżetu. Nasze rozdzielacze ssące produkowane są przede wszystkim z myślą o użytkownikach, dlatego mają prostą konstrukcję. Wiemy, że nie ma nic gorszego jak ciągle psujące się urządzenia. Wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, dzięki czemu sprzęt jest odpowiednio trwały. Dodatkową zaletą automatycznego rozdzielacza ssącego jest atrakcyjna cena oraz możliwość finansowania w ratach. 

M-ROL – profesjonalny proces produkcji maszyn rolniczych

Profesjonalny producent maszyn rolniczych to taki, który zapewnia dobry stosunek jakości do ceny i proponuje rozwiązania ułatwiające pracę. Współpraca z M-ROL to sprawdzony sposób na zwiększenie wydajności w Twoim gospodarstwie, bez zbędnego obciążania budżetu. Oferujemy nie tylko rozdzielacze ssące, ale także mieszalniki pasz, które razem z rozdrabniaczem mogą tworzyć zautomatyzowaną linię do przygotowania pasz. Zapewniamy również łatwy dostęp do części zamiennych. 

Polecamy również:

Inni oglądali również:


Galeria: