Menu Zamknij

Przenośniki tworzyw sztucznych mają szerokie zastosowanie: służą między innymi do wydajnego transportu mieszanki z mieszalnika do silosu, a także do rozładunku i załadunku. Urządzenie może pracować pod maksymalnym kątem 45 stopni. W ofercie dostępne są przenośniki tworzyw sztucznych skośne oraz pionowe. Dlaczego urządzenia rolnicze M-ROL cieszą się taką popularnością? Produkujemy wysokiej jakości sprzęt, wykorzystując do tego trwałe i wytrzymałe materiały. Dzięki temu przenośniki materiału mają długi czas użytkowania, który jest tak ważny dla wielu klientów. Jednocześnie dbamy o zachowanie konkurencyjnych cen, co z pewnością docenisz. Poszczególne modele są wyposażone w kosz, czerpnię lub pomocniczy podajnik. Zakup profesjonalnego przenośnika o solidnej konstrukcji to inwestycja na lata.


Przenośnik ślimakowy T401 Ø 150mm z koszem

ParametrWartość
Moc silnika [kW]4
Średnica [mm]150
Wydajność [ton/h]20
Długość [m]4
Długość max.[m]12

Kontakt w sprawie doradztwa:

tel: +48 62 735 90 10
e-mail: mrol@mrol.com.pl


Inni oglądali również:

Nowoczesne przenośniki tworzyw sztucznych dla recyklingu

Przenośnik ślimakowy tworzyw sztucznych od producenta maszyn rolniczych M-ROL to niezawodny produkt, który docenią najbardziej wymagający klienci. Od lat produkujemy proste w obsłudze urządzenia, które ułatwiają wykonywanie codziennej pracy. Stale wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, dzięki którym zwiększa się wydajność oferowanych maszyn. Przenośniki materiału są profesjonalnie zaprojektowane, abyś mógł szybko i sprawnie wykonać zaplanowaną pracę. Sprzęt wyróżnia lekka, ale stabilna konstrukcja oraz łatwość montażu.

Zamów przenośnik ślimakowy dla recyklingu od M-ROL

Zakup przenośnika tworzyw sztucznych to rozsądna inwestycja, która pozwoli zwiększyć efektywność pracy, ale dlaczego warto wybrać firmę M-ROL? 

  • Jesteśmy polskim producentem z wieloletnim doświadczeniem w branży rolniczej.
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz chętnie służymy fachową poradą.
  • Stawiamy na proste w obsłudze rozwiązania i wysoką jakość.
  • Dbamy o utrzymanie korzystnych cen.
  • Zapewniamy łatwy dostęp do części zamiennych.
  • Oferujemy różne możliwości finansowania, które możesz skonsultować z naszym pracownikiem.

Asortyment M-ROL obejmuje również mieszalniki tworzyw sztucznych oraz inne profesjonalne urządzenia dla przemysłu przetwórstwa. Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu (+48 62 735 90 10) lub e-maila (mrol@mrol.com.pl).

Polecamy również:


Galeria: